vaci.szekesegyhaz.hu hírei :

1ÚTON ZARÁNDOKLAT

Készítette: Unknown | 2015. augusztus 14., péntek | 13:42

A megbékélésért és az egységért szervez zarándoklatot a Mária Út Egyesület Nagyboldogasszony ünnepe után, augusztus 22-én. Ez a minden évben megrendezendő zarándoknap az 1Úton nevet viseli, és több száz települést érint. Résztvevői útjukat a különböző népek és nemzetek egységéért és békéjéért ajánlják fel. Szeretettel meghívjuk a kedves híveket, hogy csatlakozzanak akár a teljes szakaszon, akár egy kisebb szakaszon, vagy a településen belül kísérjék, várják a zarándokokat. 


Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved