vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » , » ÜNNEPI MISEREND

ÜNNEPI MISEREND

Készítette: Unknown | 2016. augusztus 14., vasárnap | 7:51


Ünnepi miserend


Augusztus 15-én 18 órakor ünnepi szentmise lesz Szűz Mária Mennybevétele, Nagyboldogasszony tiszteletére. Ez a nap parancsolt ünnep  és egyben a székesegyház búcsú ünnepe, melyben a szokott feltételek mellett teljes búcsú nyerhető. Bár parancsolt ünnep, de mivel hétköznapra esik csak reggel 8 és este 18 órakor van szentmise, tehát ezen a nap 10 órakor és 11:30 kor nincs szentmise.Augusztus 20-án 8 órakor, 10 órakor és 18 órakor lesz lesz szentmise a Székesegyházban.

  
Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved