vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » , , , , , , , , » Lelkigyakorlat FEBRUÁR 27-MÁRCIUS 1. - triduum a Székesegyházban

Lelkigyakorlat FEBRUÁR 27-MÁRCIUS 1. - triduum a Székesegyházban

Készítette: Unknown | 2015. február 9., hétfő | 9:13

Nagyböjti lelkigyakorlat, triduum lesz a Székesegyházban, melyet dr. Bábel Balázs, a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye érseke fog tartani. A szentbeszédsorozat február 27-től március 1-ig, péntektől vasárnapig tart. 27-én és 28-án a 18 órai, március 1-jén, vasárnap pedig a délelőtt 10 órai szentmise keretében lesznek a lelkigyakorlatos elmélkedések. A lelkigyakorlaton való részvétel jó lehetőség a nagyböjti készület elmélyítésére!


Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved