vaci.szekesegyhaz.hu hírei :

EGYHÁZKÖZSÉGI NAP 2015. JÚNIUS 6.

Készítette: Unknown | 2015. május 18., hétfő | 12:03

Egyházközségi napot tartunk a Váci Reménység Pályán június 6-án, szombaton 9-15 óráig, ahol a plébániánk hívei, papjai és a Vácon működő lelkiségi csoportok, mozgalmak tagjai lesznek jelen. A program még alakul, de lesz hittan verseny, színdarab, óvodások szerepelnek, a kelta hagyomány bemutatása, futball bajnokság, bor- és pálinka verseny, baba-mama sátor, gyermekek számára kézműves programok. 
Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved