Home » , , , , , » ÉLŐ RÓZSAFÜZÉR ZARÁNDOKLAT

ÉLŐ RÓZSAFÜZÉR ZARÁNDOKLAT

Készítette: Unknown | 2015. április 29., szerda | 10:06

,,Mária az élet minden fájdalmát tegye számodra örömmé!”
(Szent Pio atya breviáriuma, május 9.)

ÉLŐ RÓZSAFÜZÉR – KILENCEDSZER

ÉLŐ RÓZSAFÜZÉR ZARÁNDOKLAT, 2015. MÁJUS 9.

Május 9-én immár kilencedik alkalommal, 5 helyszínről, 9 irányban indul el a fővárost körülölelő gyalogos zarándoklat. A zarándoklat fő célja közös ima hazánkért, fővárosunkért, saját lakóhelyünkért, egyházközségünkért, családunkért.
Az idei évben is keljünk útra és kérjük Mennyei Édesanyánk közbenjárását!
Az 1. szakasz útvonala: Máriabesnyő Nagyboldogasszony Bazilika, Gödöllő Premontrei Kápolna, Gödöllő Szentháromság Plébániatemplom, Erzsébet - park, Tölgyes, Szent Jakab Parkfalu, Mogyoród Szent László Kilátó Kápolna,

Itt a zarándok csoport két ágra szétválik:

Mogyoród Szent Mihály Főangyal – Plébániatemplom, Fót Szeplőtelen Fogantatás – Plébániatemplom
és
Szilasliget Szent László Kápolna - Kerepes Szent Anna - Plébániatemplom irányába induló csoportra.

A zarándoklat reggel 8 órakor indul Máriabesnyőről /gyülekező 7-től 7óra 30-ig, majd ima, ismertetés, áldás.

Csatlakozási pontok: a fent említett útvonalon bárhol lehetséges.
A zarándoklat lezárása este 7 óra: Püspöki Szentmise Fóton a Szeplőtelen Fogantatás - Plébániatemplomban
és
Kerepesen a Szent Anna - Plébániatemplomban.

Kérünk mindenkit, hogy lehetősége szerint – ha nem is az egész útvonalon- vegyen részt a zarándoklaton.

A zarándoklat tanúságtétel, legyünk sokan tegyünk tanúságot!

Hatházyné Juhász Erzsébet
Az 1. szakasz koordinátora