vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » , , , » KOLPING PROGRAMOK

KOLPING PROGRAMOK

Készítette: Unknown | 2014. november 27., csütörtök | 9:41

·                Készülődés karácsonyra címmel adventi elmélkedést tart Dr. Csáki Tibor atya a Kolping házban (Migazzi tér 4.) december 1-jén 17 órától. Mindenkit szeretettel vár a Kolping Család Egyesület.

·                Kolping jótékonysági adventi vásár és ruha börze lesz a Kolping házban december 6-án 10-től 13 óráig. Minőségi ruhák, kézműves termékek, gyermekjátékok, különleges lekvárok, karácsonyi sütemények kaphatók majd. Mindenkit szeretettel várnak!


Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved