vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » , » NAGYBOLDOGASSZONY - PARANCSOLT ÜNNEP

NAGYBOLDOGASSZONY - PARANCSOLT ÜNNEP

Készítette: Unknown | 2014. augusztus 11., hétfő | 9:32

  • Augusztus 15-én 18 órakor ünnepi szentmise lesz Szűz Mária Mennybevétele, Nagyboldogasszony tiszteletére. Ez a nap parancsolt ünnep és egyben a székesegyház búcsú ünnepe, melyben a szokott feltételek mellett teljes búcsú nyerhető. Bár parancsolt ünnep de mivel hétköznapra esik csak reggel 8 és este 18 órakor van szentmise, tehát 10 és 11:30 kor nincs szentmise. A Fehérek templomában vasárnapi miserend lesz.

Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved