vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » , » Dispozíciók

Dispozíciók

Készítette: Unknown | 2015. szeptember 4., péntek | 13:41

Dr. Beer Miklós váci egyházmegyés püspök 2015. augusztus 1-i hatállyal kinevezte Udvardy László István újmisés atyát és Kiss Dávid diakónust az Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal szolgálatára. Dr. Farkas László atyát kinevezte a kosdi plébánia plébánosává és a Hétkápolna kegytemplom templomigazgatójává, ezzel egyidejűleg az addigi szolgálati helye alól felmentette. Július 1-i hatállyal Dr. Sztankó Attila atyát kinevezte a zebegényi plébánia plébánosává, ezzel egyidejűleg, az addigi szolgáltai helye alól felmentette.
Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved