vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » » Közösségi programok Pencen

Közösségi programok Pencen

Készítette: Unknown | 2014. május 30., péntek | 13:35

Az új közösségi ház számtalan programnak ad otthont kicsik és nagyok örömére. Már eddig is otthont adott Dr. Varga Lajos segédpüspök plébános katekéziseinek, valamint Hulitka Róbert imaiskola alkalmain különböző imamódok rejtelmeibe nyerhettek betekintést az érdeklődők. Az új projektor, és a tökéletes hangzást biztosító 5.1-es hangfalrendszer lehetővé teszi, hogy heti rendszerességgel filmklubba is várjuk az érdeklődőket.

2014 május 27. Gyereknap a közösségi házban
"Ifjú tehetségek előadása"
Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved