vaci.szekesegyhaz.hu hírei :
Home » » Szentáldozás a húsvéti időben

Szentáldozás a húsvéti időben

Készítette: Unknown | 2013. március 30., szombat | 14:36

Az Anyaszentegyház azt kéri, hogy a húsvéti időben mindenki szentáldozáshoz járuljon. Ugyanakkor azt is kéri, hogy évente mindenki legalább egyszer elvégezze a szentgyónását. Az áldozás feltétele, hogy aki áldozni akar megkeresztelt legyen, rendszeres templomba járó (minden vasár- és ünnepnap), a kegyelem állapotában legyen (ne legyen előző szentgyónása óta súlyos bűne) és a szentségi böjtöt tartsa meg.
Megosztás :

0 megjegyzés:

Mondja el véleményét

Számunkra fontos a véleménye, írja le hosszászólását...

 
Támogatók : ÁldásINFO | Migazzi Hírportál | Alsóvárosi Szent Miklós Plébániahivatal Üzemelteti a Blogger
Copyright © 2011. Váci Székesegyház - All Rights Reserved